Nejlevnější rotopedy pro domácnosti

Chcete při nákupu fitness stroje ušetřit? Pak si vyberte klasický rotoped a nakupujte na internetu. 

Rotopedy jsou osvědčenou klasikou mezi fitness stroji. Při jejich výběru narazíte na řadu značek a modelů, které se budou lišit cenou, provedením a výčtem funkcí. Pokud si chcete pořídit rotoped domů na občasný trénink, bude vám nejspíše stačit některý z domácích rotopedů, které koupíte již docela levně. I rotopedy mají konkurenci mezi ostatními fitness stroji a poslední roky jim důrazně šlapou na paty především eliptické trenažéry.

Domácí rotopedy

Patří mezi levnější fitness stroje, protože nepotřebují být tak odolné a nebudou tak intenzivně využívané jako rotopedy v posilovnách a fit centrech.

Pro udržování kondice v domácím prostředí vám stačí méně robustní stroj, hlavní důraz při výběru bývá kladen na cenu, ale i na hlučnost, zejména pokud bydlíte v bytě.

Při výběru domácího rotopedu se rozmýšlíte mezi dvěma kategoriemi - manuálně ovládané rotopedy a ergometry, které se ovládají elektronicky.

Nejlevnější pak jsou skládací rotopedy (např. Xbike), které jsou velmi skladné (strčíte je po tréninku pod postel). I tento rotoped je vybaven zátěžovým kolem, snímačem tepu v rukojetích a transportními kolečky. Díky své velikosti je vhodný i pro děti.

Domů si můžete pořídit i elektronicky ovládaný rotoped (ergometr). Ty levnější koupíte za vcelku příjemné ceny kolem 6 až 7 tisíc korun, ještě levněji ve výprodejích, nebo z bazaru. Elektronické ovládání zátěže plynule přizpůsobuje zátěž vaší aktuální tepové frekvenci. Nastavitelné režimy vám pomohou dostat ze cvičení na rotopedu - ergometru maximum! 

Nejlevnější klasický rotoped - inSPORTline Tulsa

Za méně než 3 tisíce korun koupíte plnohodnotný rotoped s manuálním ovládáním prodávaný pod značkou inSPORTline. Má nosnost 100 kg, 4 kg zátěžové kolo, 5 stupňů zátěže, magnetický brzdný systém a sám váží pouze 21 kg. 

Magnetický rotoped inSPORTline Tulsa je rotoped se zcela novým designem, tradičně tichým chodem a multifunkčním computerem umožňující sledovat a zaznamenávat hodnoty cvičení. Potěší vás jako majitele Miloslava Ivanšíka:
Tento produkt velice doporučuji.Za málo peněz hodně muziky a velice vkusný sportovní rotoped do domácnosti.Skláním hold výrobci za velice dobrou a robustní konstrukci a také hezký design.Používáme ho celá rodina a jsme velice spokojení.Jen více takových výrobků.


Publikováno: 25. 8. 2016