Propojte rotoped s tabletem, jezděte a bavte se!

Když se lidé vyjadřovali k tomu, proč svůj rotoped využívají nedostatečně (kromě věšení prádla), uváděli většinou, že jízda na něm je neskonale nudná. Někdejší rotopedy měly navíc jen omezené funkce. Doba se však mění přímo závratně a současné modely toho nabízejí opravdu hodně.

Chcete-li sportovat intenzivněji, vybírejte mezi dražšími rotopedy (využijte slevové akce). Jsou elektronicky ovládané, mají těžší zátěžové kolo, vyšší nosnost a hrudní pás, který zajistí účinnější cvičení.

S nudou je už konec - rozjeďte to v horách a metropolích

IN jsou magnetické rotopedy určené k propojení s tabletem nebo smartphonem, díky nimž si virtuálně zajezdíte na zajímavých místech světa, třeba v Alpách nebo ulicích New Yorku. Mají moderní vzhled a vyznačují se kvalitním zpracováním. Samozřejmostí je horizontální i vertikální nastavení sedla a nastavitelný sklon řídítek. V řídítkách jsou umístěny dvojité snímače tepové frekvence. Počítač rotopedu zobrazuje spotřebu energie, srdeční tep, rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie a obtížnost zvolené trati. Všechno vidíte na přehledném LCD displeji.

Rotopedy inCondi propojíte s tablety, smartphony či výrobky s iOS 5.0 a vyšší (s pomocí technologie Bluetooth a aplikace iConsole+). Průběh trasy sledujete přes Google Maps a Street View přímo na displeji.

O zábavu už je postaráno, zbývá jen ovládnout způsob cvičení na rotopedu.


Publikováno: 6. 4. 2016