Průvodce výběrem
rotopedů


Rotoped  >  Nový rotoped propojíte se svým tabletem a cvičení vám půjde lépe

Nový rotoped propojíte se svým tabletem a cvičení vám půjde lépe

Novinkou na trhu je Rotoped inSPORTline inCondi UB40i, který snadno propojíte s aplikacemi ve vašem Android, nebo iOS tabletu.

Hlavním tahákem nového rotopedu je bezesporu propojení s oblíbenými tablety. Kompatibilita se systémy Android a iOS (Apple) zajistí funkčnost na téměř všech tabletech.

Ale nesmíme zapomenout ani na další vlastnosti rotopedu inCondi.

Rotoped inSPORTline inCondi UB40i

Rotoped zaujme velmi moderním vzhledem a kvalitním zpracováním. Samozřejmostí je horizontální i vertikální nastavení sedla rotopedu a nastavitelný sklon řídítek. V řídítkách jsou dvojité snímače tepové frekvence. Ty přenášejí informace do velkého LCD displeje, na kterém se zobrazují údaje jako např. spotřebu energie, srdeční tep, rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie a obtížnost zvolené trati.

Projeďte se třeba po evropských velehorách

Rotoped inSPORTline inCondi UB40i disponuje možností propojení s tablety, smartphony či výrobky s iOS 5.0 a vyšší skrze technologii Bluetooth a aplikaci iConsole+. Díky ní je možné si mimo jiné virtuálně zajezdit například v Alpách, světových metropolích a dalších zajímavých místech. Průběh trasy lze sledovat díky Google Maps a Street View přímo na displeji.

Společně s režimy por začátečníky až vrcholové sportovce je cvičení na Rotopedu inSPORTline inCondi UB40i úplně novým zážitkem. Vyzkoušejte ho i vy. Rotoped se nyní prodává za cenu kolem 10 tisíc korun.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 7. 1. 2015


Další novinky

Jak brzy získat neodolatelná stehna a pozadí?

Fitness stroje jsou neustále vylepšovány s cílem vyhovět všem přáním uživatelů. A protože jsou nyní velmi žádaná pevná stehna a pozadí, byl vyvinut robustní magnetický rotoped-recumbent a veslovací trenažér v jednom.

8. 7. 2016

Pozor, rotopedy v posilovnách jsou plné bakterií

Výzkum společnosti FitRated překvapil i jeho realizátory. Zjistili totiž, že rotopedy a další fitness stroje či pomůcky v posilovnách mají na sobě více bakterií a choroboplodných zárodků než záchodová prkénka, veřejné kohoutky a podnosy ve školních jídelnách.

5. 5. 2016

všechny novinky