Průvodce výběrem
rotopedů


Rotoped  >  Nový designový rotoped inSPORTline Kalistic

Nový designový rotoped inSPORTline Kalistic

Český výrobce a prodejce rotopedů přináší na trh povedený rotoped pro domácí použití.

Do domácností ho předurčuje cena (kolem 4 000 Kč), do srdcí uživatelek moderní červenošedobílý vzhled. Nu, posuďte koneckonců sami.

Rotoped inSPORTline Kalistic

Rotoped má manuální ovládání zátěže, 4 kg zátěžové kolo (spíše podprůměr), vyvažuje jej ale až 8 stupňů zátěže. Lepším standardem je nastavení výšky řídítek a sedadla rychloupínákem.

Umí měřit tepovou frekvenci díky snímačům v řídítkách.

Tichý chod zajišťuje systém BeltDrive. Výborný poměr cena / kvalita předurčuje Kalistic k běžnému domácímu použití. 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 26. 6. 2014


Další novinky

Pozor, rotopedy v posilovnách jsou plné bakterií

Výzkum společnosti FitRated překvapil i jeho realizátory. Zjistili totiž, že rotopedy a další fitness stroje či pomůcky v posilovnách mají na sobě více bakterií a choroboplodných zárodků než záchodová prkénka, veřejné kohoutky a podnosy ve školních jídelnách.

5. 5. 2016

Propojte rotoped s tabletem, jezděte a bavte se!

Když se lidé vyjadřovali k tomu, proč svůj rotoped využívají nedostatečně (kromě věšení prádla), uváděli většinou, že jízda na něm je neskonale nudná. Někdejší rotopedy měly navíc jen omezené funkce. Doba se však mění přímo závratně a současné modely toho nabízejí opravdu hodně.

6. 4. 2016

Brzdný systém a další parametry výběru rotopedu

Brzdný systém patří mezi hlavní parametry výběru rotopedu. Vyskytuje se většinou magnetický, který zajišťuje plynulý a tichý chod stroje, a pro domácí použití je naprosto dostatečný. O něco lepší vlastnosti má indukční (elektromagnetický) brzdný systém.

24. 3. 2016

všechny novinky