Průvodce výběrem
rotopedů


Rotoped  >  I fotbalisté před šampionátem trénují na rotopedech

I fotbalisté před šampionátem trénují na rotopedech

Trénink na rotopedech běžně doplňuje přípravu fotbalistů před šampionátem. Jeho velkou výhodou je možnost nastavení zátěže a měření výkonu. 

Když je venku špatné počasí nebo tma, jsou tyto fitness stroje vedle běžeckých trenažérů nebo hodiny spinningu jasnou volbou. K profesionálnímu tréninku se hodí například ergometrický rotoped inSPORTline Pangar s bytelnou konstrukcí, 12 programy a pamětí pro více uživatelů.

Rotopedy v sauně, ananasy, kokosové mléko

Letošní tropické podmínky mistrovství světa v Brazílii si ovšem vyžádaly ještě náročnější trénink. V italském centru přípravy ve Florencii byla postavena sauna, v jejímž horku fotbalisté šlapali na rotopedech, a angličtí hráči se zase museli při trénování pořádně obléct a „péct“.

Oba týmy si také najaly výživové poradce, kteří doporučili odlehčit stravu a zařadit do ní hodně ovoce. Kromě toho hráčům individuálně nastavovali pitný režim, například s použitím osvěžujícího kokosového mléka po ukončení jízdy na rotopedu.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 16. 6. 2014


Další novinky

Jak brzy získat neodolatelná stehna a pozadí?

Fitness stroje jsou neustále vylepšovány s cílem vyhovět všem přáním uživatelů. A protože jsou nyní velmi žádaná pevná stehna a pozadí, byl vyvinut robustní magnetický rotoped-recumbent a veslovací trenažér v jednom.

8. 7. 2016

Pozor, rotopedy v posilovnách jsou plné bakterií

Výzkum společnosti FitRated překvapil i jeho realizátory. Zjistili totiž, že rotopedy a další fitness stroje či pomůcky v posilovnách mají na sobě více bakterií a choroboplodných zárodků než záchodová prkénka, veřejné kohoutky a podnosy ve školních jídelnách.

5. 5. 2016

všechny novinky