Průvodce výběrem
rotopedů


Rotoped  >  Našli jsme nejlevnější rotopedy na internetu

Našli jsme nejlevnější rotopedy na internetu

Stylové rotopedy se už zabydlely v mnoha domácnostech, a jsou nepostradatelnou cvičební pomůckou celých rodin. Dnes vás seznámíme s těmi nejlevnějšími.

Pokud využijete akci, můžete mít rotoped, který si rázem zamilujete, za cenu pod tři tisíce korun. Je jím skládací model Xbike s nosností 100 kilogramů, funkčně plně srovnatelný s běžnými stroji, v elegantním červeno-černém designu.

Rotoped Tulsa, a co o něm říkají uživatelé

Jen o pár stokorun více stojí magnetický rotoped inSPORTline Tulsa s řadou předností, k nimž patří pět stupňů zátěže, systém BeltDrive pro tichý a plynulý chod, balanční pedály usnadňující nástup či snímače tepové frekvence v řídítkách. Multifunkční počítač rotopedu Tulsa umožňuje sledovat a zaznamenávat čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a tepovou frekvenci. A jak jeho nákup v internetovém obchodě hodnotí sami uživatelé?

  • Za velice přijatelnou cenu kupujete kvalitní rotoped. Volba zátěže, čitelný displej, jednoduchá manipulace. Sestavíte si ho doma sami, super návod v češtině.
  • Přesně podle mých představ: dodáno včetně všech komponentů k montáži, snadná montáž, tichý chod, zabere málo místa, a ani v obývacím pokoji nepůsobí nepatřičně.
  • Masivní a přesné strojírenské provedení (přesné díry a závity). Snadno a lehce ovladatelný. Doporučuji ostatním zákazníkům.
  • Rotoped Tulsa od inSPORTline: Prostě kvalita a nízká cena. Navíc, žádný problém s objednáním, dodáním a komunikací.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 22. 5. 2014


Další novinky

Pozor, rotopedy v posilovnách jsou plné bakterií

Výzkum společnosti FitRated překvapil i jeho realizátory. Zjistili totiž, že rotopedy a další fitness stroje či pomůcky v posilovnách mají na sobě více bakterií a choroboplodných zárodků než záchodová prkénka, veřejné kohoutky a podnosy ve školních jídelnách.

5. 5. 2016

Propojte rotoped s tabletem, jezděte a bavte se!

Když se lidé vyjadřovali k tomu, proč svůj rotoped využívají nedostatečně (kromě věšení prádla), uváděli většinou, že jízda na něm je neskonale nudná. Někdejší rotopedy měly navíc jen omezené funkce. Doba se však mění přímo závratně a současné modely toho nabízejí opravdu hodně.

6. 4. 2016

Brzdný systém a další parametry výběru rotopedu

Brzdný systém patří mezi hlavní parametry výběru rotopedu. Vyskytuje se většinou magnetický, který zajišťuje plynulý a tichý chod stroje, a pro domácí použití je naprosto dostatečný. O něco lepší vlastnosti má indukční (elektromagnetický) brzdný systém.

24. 3. 2016

všechny novinky