Průvodce výběrem
rotopedů


Rotoped  >  Tip na skládací rotoped

Tip na skládací rotoped

Rotoped, tedy stacionární kolo, je věčná klasika mezi domácími trenažéry. Mnozí se k němu rádi vracejí i poté, co odzkoušeli jiné stroje, protože nezabere mnoho místa. A to možná nevíte, že existuje ještě skladnější – tedy skládací rotoped!

Jmenuje se Xbike a nabízí ho český výrobce inSPORTline za výhodnou cenu ve svém e-shopu. Ač skládací, funkcemi je tento rotoped plně srovnatelný s ostatními. Má snímač tepové frekvence, osm stupňů zátěže, nosnost 100 kilogramů a rozšířenou pětiletou záruku.

Dobrá koupě – malý, tichý, spolehlivý fitness stroj

Pokud si chcete rotopedem vybavit garsonku, dětský pokoj nebo ho třeba darovat příbuznému do domova seniorů, je model Xbike tou správnou volbou. Po každém cvičení ho totiž lze jednoduše složit a dát třeba za skříň nebo pod postel. Navíc je ve svém červeno-černém designu moc hezký.

Skládací rotoped si můžete vzít i na dovolenou, abyste ji maximálně využili a umocnili její ozdravný účinek. Je to prostě šikovný pomocník vaší kondice, kamarád pro radost z pohybu, který se zjeví vždy ve chvíli, kdy ho budete potřebovat.  

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 22. 5. 2014


Další novinky

Jak brzy získat neodolatelná stehna a pozadí?

Fitness stroje jsou neustále vylepšovány s cílem vyhovět všem přáním uživatelů. A protože jsou nyní velmi žádaná pevná stehna a pozadí, byl vyvinut robustní magnetický rotoped-recumbent a veslovací trenažér v jednom.

8. 7. 2016

Pozor, rotopedy v posilovnách jsou plné bakterií

Výzkum společnosti FitRated překvapil i jeho realizátory. Zjistili totiž, že rotopedy a další fitness stroje či pomůcky v posilovnách mají na sobě více bakterií a choroboplodných zárodků než záchodová prkénka, veřejné kohoutky a podnosy ve školních jídelnách.

5. 5. 2016

všechny novinky