Průvodce výběrem
rotopedů


Rotoped  >  Rotopedy Kettler

Rotopedy Kettler

Německá značka Kettler je už 65 let synonymem kvalitních výrobků pro volný čas, mezi nimiž vynikají originální jízdní kola a fitness stroje v čele s rotopedy. 

Jízda na rotopedu působí příznivě na kardiovaskulární systém, kapacitu plic a celkovou vytrvalost. Komplexně posiluje svaly dolních končetin, udržuje kondici a spaluje tuky. Rotoped je také osvědčený pomocník při rekonvalescenci po úrazu, srdečních příhodách nebo potížích s klouby. 

Spolehlivé stroje s dokonalou ergonomií

Magnetické rotopedy Kettler jsou buď manuálně nastavitelné, nebo s programovým vybavením. Vyrábějí se typy Cycle, Giro, Golf a Polo. Všechny se hodí k domácímu tréninku celé rodiny. Standardně jsou vybaveny magnetickým brzdným systémem, dlaňovými senzory pro měření tepu a nastavitelnými řemínkovými pedály, pokročilejší produktové řady i gelovým sedlem a dalšími technologiemi pro pohodlné cvičení. 

Na rotopedech Kettler uživatelé oceňují i to, že jejich atraktivní design dokonale souzní s moderním interiérem.

Nevýhodou je obvykle vyšší cena, než u rotopedů jiných značek.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 14. 5. 2014


Další novinky

Pozor, rotopedy v posilovnách jsou plné bakterií

Výzkum společnosti FitRated překvapil i jeho realizátory. Zjistili totiž, že rotopedy a další fitness stroje či pomůcky v posilovnách mají na sobě více bakterií a choroboplodných zárodků než záchodová prkénka, veřejné kohoutky a podnosy ve školních jídelnách.

5. 5. 2016

Propojte rotoped s tabletem, jezděte a bavte se!

Když se lidé vyjadřovali k tomu, proč svůj rotoped využívají nedostatečně (kromě věšení prádla), uváděli většinou, že jízda na něm je neskonale nudná. Někdejší rotopedy měly navíc jen omezené funkce. Doba se však mění přímo závratně a současné modely toho nabízejí opravdu hodně.

6. 4. 2016

Brzdný systém a další parametry výběru rotopedu

Brzdný systém patří mezi hlavní parametry výběru rotopedu. Vyskytuje se většinou magnetický, který zajišťuje plynulý a tichý chod stroje, a pro domácí použití je naprosto dostatečný. O něco lepší vlastnosti má indukční (elektromagnetický) brzdný systém.

24. 3. 2016

všechny novinky