Průvodce výběrem
rotopedů


Rotoped  >  Rotopedy Kettler

Rotopedy Kettler

Německá značka Kettler je už 65 let synonymem kvalitních výrobků pro volný čas, mezi nimiž vynikají originální jízdní kola a fitness stroje v čele s rotopedy. 

Jízda na rotopedu působí příznivě na kardiovaskulární systém, kapacitu plic a celkovou vytrvalost. Komplexně posiluje svaly dolních končetin, udržuje kondici a spaluje tuky. Rotoped je také osvědčený pomocník při rekonvalescenci po úrazu, srdečních příhodách nebo potížích s klouby. 

Spolehlivé stroje s dokonalou ergonomií

Magnetické rotopedy Kettler jsou buď manuálně nastavitelné, nebo s programovým vybavením. Vyrábějí se typy Cycle, Giro, Golf a Polo. Všechny se hodí k domácímu tréninku celé rodiny. Standardně jsou vybaveny magnetickým brzdným systémem, dlaňovými senzory pro měření tepu a nastavitelnými řemínkovými pedály, pokročilejší produktové řady i gelovým sedlem a dalšími technologiemi pro pohodlné cvičení. 

Na rotopedech Kettler uživatelé oceňují i to, že jejich atraktivní design dokonale souzní s moderním interiérem.

Nevýhodou je obvykle vyšší cena, než u rotopedů jiných značek.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 14. 5. 2014


Další novinky

Jak brzy získat neodolatelná stehna a pozadí?

Fitness stroje jsou neustále vylepšovány s cílem vyhovět všem přáním uživatelů. A protože jsou nyní velmi žádaná pevná stehna a pozadí, byl vyvinut robustní magnetický rotoped-recumbent a veslovací trenažér v jednom.

8. 7. 2016

Pozor, rotopedy v posilovnách jsou plné bakterií

Výzkum společnosti FitRated překvapil i jeho realizátory. Zjistili totiž, že rotopedy a další fitness stroje či pomůcky v posilovnách mají na sobě více bakterií a choroboplodných zárodků než záchodová prkénka, veřejné kohoutky a podnosy ve školních jídelnách.

5. 5. 2016

všechny novinky