Průvodce výběrem
rotopedů


Rotoped  >  Rotopedy akční nabídka

Rotopedy akční nabídka

Tentokrát pro vás máme aktuální akční nabídku rotopedů z ověřeného fitness e-shopu.

V akčních nabídkách můžete koupit rotopedy se slevou až 38 procent a ušetřit skoro 9 tisíc korun!

Akční nabídka na rotoped inSPORTline Chevron

Oblíbený ergometrický rotoped s el. ovládáním zátěže stojí běžně 13 990 Kč (doporučená MOC), v akci jej koupíte za 8 990 Kč. 

Rotoped inSPORTline Chevron

Rotoped inSPORTline Chevron dokáže díky HRC režimu plynule přizpůsobovat tréninkovou zátěž aktuálnímu srdečnímu tepu a tím udržovat trénink v optimální zóně tepové frekvence, ve které dochází k efektivnímu odbourávání tuků. Ideální na hubnutí.

Akční nabídka na rotoped inSPORTline Pangar

Ergometrický rotoped se spoustou multimediálních funkcí (hudba, TV, video + 4 hry) s velkým LCD monitorem. Doporučená MOC je 23.789 Kč, v akci jej koupíte za 14 990 Kč a ušetříte 8 799 Kč!

Rotoped inSPORTline Pangar

Rotoped inSPORTline Pangar je rotoped s pevnou konstrukcí, která je doplněna o komfortní gelové sedlo, kvalitní pedály a řídítka se zabudovanými snímači aktuální tepové frekvence. Ježdění na něm je velice zábavné!

Akční nabídka na rotoped inSPORTline Jupiter Ergo SE

Oblíbený a velmi prodávaný rotoped je nyní v akci se slevou 25 procent. Původní cena 7 990 Kč je snížena o 2 000 Kč.

Rotoped inSPORTline Jupiter Ergo SE

Rotoped inSPORTline Jupiter SE je nová generace rotopedu s novým designem a rozšířenou funkční výbavou. A nyní je zařazen do akční nabídky rotopedů!

Sdílejte článek

Zveřejněno: 25. 4. 2014


Další novinky

Pozor, rotopedy v posilovnách jsou plné bakterií

Výzkum společnosti FitRated překvapil i jeho realizátory. Zjistili totiž, že rotopedy a další fitness stroje či pomůcky v posilovnách mají na sobě více bakterií a choroboplodných zárodků než záchodová prkénka, veřejné kohoutky a podnosy ve školních jídelnách.

5. 5. 2016

Propojte rotoped s tabletem, jezděte a bavte se!

Když se lidé vyjadřovali k tomu, proč svůj rotoped využívají nedostatečně (kromě věšení prádla), uváděli většinou, že jízda na něm je neskonale nudná. Někdejší rotopedy měly navíc jen omezené funkce. Doba se však mění přímo závratně a současné modely toho nabízejí opravdu hodně.

6. 4. 2016

Brzdný systém a další parametry výběru rotopedu

Brzdný systém patří mezi hlavní parametry výběru rotopedu. Vyskytuje se většinou magnetický, který zajišťuje plynulý a tichý chod stroje, a pro domácí použití je naprosto dostatečný. O něco lepší vlastnosti má indukční (elektromagnetický) brzdný systém.

24. 3. 2016

všechny novinky