Průvodce výběrem
rotopedů


Rotoped  >  Na rotopedu trénují i vrcholoví sportovci

Na rotopedu trénují i vrcholoví sportovci

Aby vrcholoví sportovci vydrželi v bojích o světové medaile, nebo mistrovské tituly, musí se udržet ve vynikající fyzické kondici. K tomu jim pomáhají i fitness stroje.

A to se týká hlavně sportovců v "pokročilém" sportovním věku. Jeden z legendárních hokejistů je známý fanatickým přístupem k tréninku a prim u něj hrají právě rotopedy.

V rozhovoru pro iDNES.cz řekl slavný hokejista.
"Byl jsem zvyklý trávit na ledě hodně času. Takže když teď tolik nehraju, snažím se to dohánět. Minutu šlapu na nejtěžší převod, pak pauza. A pak znovu, až si ty chybějící minuty nakonec dojedu. Díky tomu se cítím dobře. Kdybych nešlapal, tak na tom budu daleko hůř. Doufám, že toho v dalším zápase využiju," říkal veterán z Philadelphie po čtvrtém utkání.

Rotopedy jsou skvělým prostředkem pro nabrání fyzické kondice v každém věku!

Tip na "zlatý" rotoped

Našim sportovcům přejeme zlaté medaile, vy si můžete dopřát krásný rotoped za skvělou cenu. Na obrázku je ergometrický rotoped s elektronickým ovládáním zátěže inSPORTline Jupiter SE.

Rotoped inSPORTline Jupiter Ergo SE

Sdílejte článek

Zveřejněno: 21. 2. 2014


Další novinky

Pozor, rotopedy v posilovnách jsou plné bakterií

Výzkum společnosti FitRated překvapil i jeho realizátory. Zjistili totiž, že rotopedy a další fitness stroje či pomůcky v posilovnách mají na sobě více bakterií a choroboplodných zárodků než záchodová prkénka, veřejné kohoutky a podnosy ve školních jídelnách.

5. 5. 2016

Propojte rotoped s tabletem, jezděte a bavte se!

Když se lidé vyjadřovali k tomu, proč svůj rotoped využívají nedostatečně (kromě věšení prádla), uváděli většinou, že jízda na něm je neskonale nudná. Někdejší rotopedy měly navíc jen omezené funkce. Doba se však mění přímo závratně a současné modely toho nabízejí opravdu hodně.

6. 4. 2016

Brzdný systém a další parametry výběru rotopedu

Brzdný systém patří mezi hlavní parametry výběru rotopedu. Vyskytuje se většinou magnetický, který zajišťuje plynulý a tichý chod stroje, a pro domácí použití je naprosto dostatečný. O něco lepší vlastnosti má indukční (elektromagnetický) brzdný systém.

24. 3. 2016

všechny novinky